O reklamie mobilnej jeszcze słów kilka

Pierwszymi nośnikami reklamy outdoorowej były plakaty, ale to już właściwie przeżytek. W dzisiejszej dobie kontrolę przejęły bilboardy, reklama na środkach komunikacji, gigantycznej wielkości ekrany LED. Wizerunek marki jest również skutecznie kształtowany na ekranach bankomatów i TV umieszczanych w autobusach i tramwajach. Nawet jeśli ktoś nienawidzi reklam, mechanizm działa podprogowo.
Gdzie jest mój kawałek podłogi?
Reklama zewnętrzna działa wyśmienicie, ale nie oszukujmy się wszystko ma swoje minusy. Ta forma przekazu stała się tak popularna, że powoli zaczyna brakować miejsca w przestrzeni publicznej. A jak pojawia się jej deficyt, to i ceny wolnej przestrzeni reklamowej rosną. C’est la vie, zjawisko do przewidzenia w momencie przerostu popytu nad podażą.
Co robić?
Spokojnie jest na to rozwiązanie, wszak potrzeba jest matką wynalazków. Prawda? Dziś bez problemu możesz stworzyć dla siebie kawałek przestrzeni reklamowej na plecach pracownika.
Plecak WALK11 WING to nic innego jak forma małego CityLightu, podświetlanej tablicy ogłoszeniowej, która jest w pełni mobilna, tak jak zatrudniony pracownik.

Comments are closed.